Bilgi, kazanmanın anahtarı!

Bir süre önce Diplomat Travel tarafından düzenlenen, uçak bileti ödüllü bilgi yarışmasının birinciliğini Ayla Köker kazandı.  
Hizmetleri Türk Toplumu tarafından yakından bilinen Diplomat Travel seyahat acentasının, çocuklarımıza yönelik olarak bu yıl ilkini düzenlediği bilgi yarışmasında, öğretmenler komitesinin değerlendirmesi sonucu 11 yaşındaki başarılı öğrenci Ayla Köker ödüle layık görüldü.

Diplomat Travel’ın ofisinde, geçtiğimiz cumartesi günü yapılan ödül törenine öğretmenler komitesinden Kezban Kulle ve Süleyman Bozkuş hazır bulundu. Süleyman Bozkuş’un sunduğu ödül töreninde, Diplomat Travel’ın Direktörü Özkul Beyzade bir konuşma yaptıktan sonra Ayla Köker’e başarı sertifikasını ve memleketi Hatay’a açık uçak biletini takdim etti. Ayla, daha sonra kendisi için alınan sürpriz pastayı kesti.

Namık Kemal Türk Dili ve Kültürü Okulu öğrencisi olan ve aynı başarıyı İngiliz okulunda da gösteren Ayla’nın, ödül gününe; annesi, babası ve ablaları da katılarak bu başarıyı ve mutluluğu paylaştı.

Orada bulunan öğretmenlerimiz, çocuklarımız için eğitim ve bilhassa yüksek öğrenimin ne kadar önemli olduğunu bir kere daha anlattılar. Program, haftaya Türkiye’ye tatile gidecek başarılı öğrenci Ayla’ya iyi tatiller ve hayat boyu başarı dilekleriyle son buldu.

LondraPosta / Londra


Telif hakkı saklıdır 2014! Kaynak gösterilmeden yazı, fotograf ve video kullanılamaz!